Neviete si s niečím poradiť?

Prečítajte si sekciu FAQ alebo nám napíšte na jeden z uvedených kontaktov.

Chcem si prečítať sekciu FAQ...

Google

Na tejto stránke nájdete program pre vystavovanie faktúr, program pre skladovú evidenciu, programy pre vedenie účtovníctva a rôzny freeware. Programy sú určené pre malých a stredných podnikateľov (alebo firmy) a pre domácich používateľov.

ELEMENT - PodUct (licencia)


Licenčné podmienky si môžete prečítať tu.


- Demoverziu programu máte právo používať na akékoľvek účely neobmedzene dlho s funkčným obmedzením.
- V prípade, že máte záujem využívať program bez obmedzení musíte uhradiť registračný poplatok alebo poplatok za doživotnú licenciu. Tieto poplatky sú uvedené v cenníku . Po uhradení registračného poplatku získavate licenciu na využívanie programu do konca kalendárneho roka zadarmo. Registračný poplatok býva spravidla v posledných mesiacoch roka lacnejší.
- V prípade, že ste už registračný poplatok za tento program v minulosti uhradili, nemusíte tento poplatok naďalej uhrádzať a každý kalendárny rok stačí uhradiť poplatok za licenciu na daný kalendárny rok. V prípade neuhradenia tohto poplatku je program v novom kalendárnom roku nepoužiteľný a musíte ho odinštalovať. Predfaktúru obdržíte vždy pred koncom kalendárneho roka prostredníctvom e-mailu.
- V prípade, že máte registrovanú viacužívateľskú verziu, musíte uhradiť poplatok za licenciu na daný kalendárny rok za káždého užívateľa / počítač.
- Pri uhradení poplatku za doživotnú licenciu nemusíte uhrádzať žiadny registračný poplatok a neplatíte ani každý rok poplatok za licenciu. Pri uhradení poplatku za doživotnú licenciu získavate právo využívať program vrátane jeho ďalších aktualižaciií na neobmedzene dlhú dobu a bez akýchkoľvek poplatkov. V tomto prípadne je to teda vaša jediná a jednorázová investícia.
- V prípade, že vlastníte na daný kalendárny rok licenciu na používanie programu, máte možnosť sťahovať aktualizácie k programu zo sekcie download kedykoľvek v danom roku zadarmo.

Poplatok za licenciu pre jedného užívateľa / 1 PC na daný kalendárny rok pre tento program je:

790,- Sk


(ak vlastníte doživotnú licenciu samozrejme tento poplatok pre vás neplatí)

Obmedzenia v demoverii:
- Program je zatiaľ prístupný v betaverzii.